Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

Automatizace domácnosti od Somfy

Pohodlí, bezpečí a úspora energií doslova pod palcem.


 

Celá domácnost v telefonu

Ovládejte všechny prvky domácnosti s pomocí aplikací ve svém telefonu nebo počítači. Snadno si zvyknete na phodlí, bezpečí a úspory, které vám tento krok do života vnese.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon, které vyrábí naše partnerská společnost Somfy.

 

Zajišťujeme instalaci i servis výrobků Somfy

 

Automatizace domácnosti v kostce

V automatizované domácnosti snadno ovládáte vše od žaluzií přes markýzy a terasové osvětlení po vjezdovou bránu nebo garážová vrata.

 

Automatizace přináší pohodlí, bezpečí a úsporu na energiích.

 

Všechna zařízení jsou napojená na systém automatizace TaHoma® nebo Connexoon. Vy je ovládáte na dálku z počítače nebo chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte.

Scénář může vypadat například tak, že se automaticky zatáhne markýza, pokud větrné čidlo zaznamená příliš silné poryvy větru.

 

Automatizovanou domácnost ovládáte pohodlně ze svého telefonu.

 

 

Systém TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony a o bezpečí vašeho domu díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat - vrata se sama zastaví, dokud překážku neodstraníte).

 

Druhá verze TaHomy svým vzhledem nenaruší interiér vašeho domu.

 

Zjistěte o systému víc

nebo nás rovnou kontaktujte, pokud máte o systém TaHoma® zájem.

 

Systém TaHoma můžete ovládat také designovým ovladačem Nina.

 

 

Systém Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon.

Každá z aplikací se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu - v řeči Somfy jde o Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte o systému víc

 

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen terasu.

 

Ptejte se!

Zajímá vás víc? Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, jak může vaše nová, automatizovaná domácnost vypadat, stačí se ozvat.

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  LEPŠÍ STÍNĚNÍ s. r. o. , Fügnerova 30, 613 00, Brno

Tel.: +420 548 221 056, E-mail: info@lepsi-stineni.cz

   

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.